MWOMP

Konferencja regionalna poświęcona wydatkowaniu funduszy unijnych na Mazowszu i w regionie pt.: „Stopień wdrażania Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego w 2016 roku i prezentacja harmonogramu konkursów na 2017 rok”

W piątek 9 grudnia w Płockim Parku Przemysłowo Technologicznym odbyła się konferencja regionalna poświęcona wydatkowaniu funduszy unijnych na Mazowszu i w regionie pt.: „Stopień wdrażania Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego w 2016 roku i prezentacja harmonogramu konkursów na 2017 rok”. W spotkaniu uczestniczyli m.in. przedstawiciele płockich władz, przedstawiciele Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych z Warszawy oraz z oddziału zamiejscowego w Płocku oraz Beneficjenci.

Mazowiecki Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy reprezentowała Pani Dyrektor Agnieszka Sulkowska. Podczas debaty relacjonowanej na żywo na portalu mazowia.eu, Pani Dyrektor przybliżyła uczestnikom konferencji szczegółowe informacje dotyczące wdrażania projektu pn. „Platforma e-usług MWOMP” realizowanego od czerwca 2016r. w Mazowieckim Wojewódzkim Ośrodku Medycyny Pracy w ramach Priorytetu II „Wzrost e-potencjału Mazowsza”, Działania 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014 – 2020.

Skip to content